Skip to content

Kā mēs programmētāju par princesi pārvērtām / How we turned a programmer into a princess

February 8, 2013

Reiz kādā ļoti aukstā ziemas svētdienas rītā mēs ar Ilzi (frizūru un grima meistari) devāmies uz kādām mājām, kurās dzīvo neizsakāmi jauka un ļoti gudra meitene vārdā Lauma, lai liktu viņai justies un izskatīties savādāk, nekā ikdienā pierasts, iemūžinot viņu satriecošā fotosesijā.

Re, ko Lauma pēc fotosesijas raksta: „Tā kā ikdienā dekoratīvo kosmētiku nelietoju un ar foto un modeļu pasauli nekādi saistīta neesmu, fotosesija deva iespēju ieraudzīt gan pilnīgi jaunu pasauli, gan arī sevi no vēl nezināma aspekta, turklāt no manis tas patiesībā neprasīja daudz – vienkārši ļauties Amalijas un Ilzes entuziasma virpulim un ar ziņkārību gaidīt, kāds varētu būt gala rezultāts. Es tiku rūpīgi nogrimēta, man tika ierādīts un izstāstīts, kur un kā nostāties, izstiepties, pagriezties, skatīties vai neskatīties. Ņemot vērā, ka viss izmantotais apģērbs ir manējais un sesija notika manās mājās, mani no visas sirds sajūsmina fakts, ka mani draugi mani bildēs mēdz neatpazīt. Tā taču esmu es. Tomēr cita es – sapņotāja un fantaste, kuru ikdienā cilvēki neredz, bet Amalija un Ilze spēj izvilkt un parādīt.”

Foto: Amalija Andersone

Frizūra un make up: Ilze Zelča

Modele: Lauma P.

/

Once upon a time on a very wintery Sunday morning I and Ilze (hairstyle and make up master) went to a home, where incredibly nice and very smart girl named Lauma lives, to make her feel and look differently in an amazing photo shoot.

After the photo session Lauma wrote: “As I don`t use make-up daily, and I am not associated with photo and model world in any way, this photo session was  an opportunity to see a whole new world and myself from yet unseen angle.  And it really did not require much from me – just indulge in Amalie’s and Ilze’s whirl of enthusiasm and curiosity, to wait for what would be the result. I was thoroughly make-up’ed, told where and how to stand, stretch, turn, watch or not watch. Given that all the clothes used are mine, and the session was held in my home, I am whole heartedly excited by the fact that my friends didn`t recognize me in the pictures. That’s me. However, another me – dreamer and visionary, people do not see that every day, but Amalie and Ilze are able to extract and display it. “

Photographer: Amalija Andersone

Make up and hair: Ilze Zelča

Model: Lauma P.

princess amalie anderson photography

princess amalie anderson photography

princess amalie anderson photography

princess amalie anderson photography

princess amalie anderson photography

Advertisements
No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: